Teraz na antenie
undefined - undefined
Następnie
undefined - undefined
Teraz na antenie
undefined - undefined
Następnie
undefined - undefined
4 listopada 1829 r. książę Antoni Radziwiłł wystosował list do przebywającego w Antoninie Chopina, w którym dziękował kompozytorowi za „Trio g-moll” na fortepian, skrzypce i wiolonczelę, jemu poświęcone. „Przyjmuję z wielką wdzięcznością dedykację Tria Pana kompozycji, które zechciał mi Pan łaskawie poświęcić. Prosiłbym nawet o przyspieszenie druku, ażebym miał przyjemność wykonania go z Panem podczas Pańskiego pobytu w Poznaniu w drodze do Berlina”. (sd)