Teraz na antenie

undefined - undefined

Następnie

undefined - undefined

Stanisław Szpinalski

22 listopada 1955 r. wybitny pianista i pedagog Stanisław Szpinalski, po przebytej chorobie gośćcowej, odbierającej mu władzę w palcach, wystąpił z recitalem w sali Filharmonii Narodowej, grając m.in. utwory Chopina. W recenzji Józefa Kańskiego czytamy: „Słuchacz spostrzega tę samą co dawniej świetną technikę, doskonałą czystość gry, bujny temperament i oryginalność ujęć”. (sd)